Podzimní pozdrav z družinové Výstavky

Obrzek - Podzimní pozdrav z družinové Výstavky    

Zima pomalu klepe na dveře, tak jsme se rozhodli, že zavzpomínáme, co nám podzim pěkného přinesl. Abychom to měli u školy krásně podzimní, udělali jsme sbírku dýní, kterých se nám sešel pěkný počet. Děkujeme rodičům za poskytnutí přebytků ze zahrady. Dokonce se nám podařilo i dvě vypěstovat na školní zahradě. Na podzim jsme sklidili ještě pár jahod, celer, cibuli a spoustu mrkve.

 

Nechybělo pouštění draků, podzimní tvoření, vycházky do přírody a okolí školy. Našli jsme hezká hřiště, kam rádi chodíme na prolézačky. Občas také navštívíme slepičky s ovečkami, které máme kousek od školy. Také jsme hráli divadýlko s vlastnoručně vyrobenými loutkami na motivy knihy, kterou jsme četli v družině. Když nebylo pěkné počasí, pustili jsme si pohádku a udělali si popcorn. A teď už si užíváme adventní čas a těšíme se na Ježíška.

 

Fotogalerie zde.