EVVO kurz Stožec

Obrzek - EVVO kurz Stožec

Žáci 7.C a 7.D vyjeli první týden v říjnu vlakem na Enviromentální kurz do Stožce. Pro žáky bylo připraveno několik výukových programů, které se rozložily do tří dnů a ve volném čase na žáky čekaly výlety po šumavské krajině. Žáci se z kurzu vrátili spokojení a doufáme, že si odnesli spoustu nových poznatků a zážitků.
Za pedagogický dozor J. Straka a L. Filip.

Fotogalerie

Po příjezdu do Stožce jsme si všichni vybalili a šli na první program a poté a procházku ke Stožecké kapli. Cesta byla náročná, ale hezká. Mohli jsme jít také na skálu, kde byl krásný výhled na celý Stožec. Když jsme se vrátili, byli jsme všichni promočení a od bláta. A tak jsme se převlékli a šli na večeři.  Večer, když se stmívalo, jsme hráli přetahovanou nejen mezi sebou, ale i proti učitelům.

Druhý den jsme šli na snídani, po níž jsme měli program s paní Pájou o stromech, kde jsme hádali názvy zvířat. Pak jsme byli na naučné stezce, která se mi moc líbila. Večer jsme hráli opět přetahovanou.

Poslední den jsme se sbalili a uklidili pokoje. Když jsme měli hotovo, měli jsme ještě krátký program s paní Pájou. Po dvou hodinách jsme šli čekat na vlak, který ale nepřijel, tudíž jsme jeli autobusem, což jsme si opravdu moc užili.

Krauseová Ema, 7.D