Mladí vodňanští šachisté ukončili sezónu

Obrzek - Mladí vodňanští šachisté ukončili sezónu     Ve středu 21.6.2023 na posledním kroužku ve školním roce mladí vodňanští šachisté ukončili letošní sezónu. Nejprve dohráli několik měsíců rozehraný turnaj a pak přistoupili k vyhlášení soutěží. V řešitelské soutěži zvítězil Vojta Hryzbil z 3.D, druhý skončil David Lang z 3.C a třetí Lukáš Zíka z 1.C.

 

A v již zmíněném turnaji vyhrál opět Vojta Hryzbil před Štěpánem Manzyukem z 3.B a Markétou Klicnarovou z 5.B. Všichni účastníci obdrželi šachovou lieraturu (kdyby se jim třeba o prázdninách po šachových úlohách a partiích stýskalo J), ale větší nadšení očekávaně projevili z připravených balíčků sladkostí.

Děkuji vedení školy a šachovému oddílu Chess Club Písek s jejichž podporou šachový kroužek probíhal a mladí šachisté se mohli během školního roku zúčastnit několika turnajů. Martin Klicnar, trenér 3. třídy a vedoucí šachového kroužku při ZŠG Vodňany.

 

Na fotce nejlepší z turnaje, zleva: Markéta Klicnarová, vítěz Vojta Hryzbil a Štěpán Manzyuk.