Halloween se vším, co k němu patří (a navíc s přespávačkou)

Obrzek - Halloween se vším, co k němu patří (a navíc s přespávačkou)     31. října – v den, kdy se slaví Halloween, jsme se sešli v 18. hodin v naší třídě 4.C v maskách (většinou strašidelných). Zanedlouho k nám přišli koledníci z MŠ Sluníčko a společně jsme strávili hezkou chvilku a koledníkům rozdali předem připravená „duchová“ lízátka.

 

Poté jsme se pustili do dlabání dýní, kterými jsme si vyzdobili halloweenský taneční parket. Dostatečně vytancovaní jsme se rozdělili do skupinek a vrhli se na tematickou únikovku. Každá skupinka vyřešením sedmi úkolů získala sedm klíčů k pomyslnému otevření místnosti a získání sladké odměny. Pak už byl čas na zklidnění u pohádky na dobrou noc a ulehnutí do spacáků. Myslím, že nám při vydařené akci nic nechybělo, až na dva marody, kteří si to s námi jistě užijí příště. Děkuji moc paní asistentce Nikče Marinov za nápad a skvělou spolupráci při organizaci akce, všem rodičům, kteří  podpořili své děti při obstarání nápaditých kostýmů (často vlastnoručních) a zásobili nás spoustou dobrot na středeční snídani (paní kuchařky nám přichystaly teplý ranní čaj – také moc děkujeme).

Za 4.C Miluše Livečková, třídní učitelka

Fotogalerie

Obrzek - Halloween se vším, co k němu patří (a navíc s přespávačkou)