Týden plný akcí ve 3.C

Obrzek - Týden plný akcí ve 3.C    

2. květnový týden ve 3. C byl ve znamení několika akcí:

V pondělí 6.5.2024 jsme navštívili vodňanskou galerii, kde nám paní Velková vyprávěla o Vodňanech. Celá beseda byla naplněna zajímavými informacemi zejména z vodňanské historie. Samy děti si mohly navrhnout vodňanský  znak, jak by mohl podle nich dětí vypadat. Žáci si prošli i výstavní síně s jejich exponáty. Shlédli jsme i výstavu "Operace Overlord - vylodění v Normandii", i ta všechny zaujala.  

 

V úterý 7.5.2024 přijel do Vodňan na náměstí konvoj s americkými vojenskými auty, které žáky doslova nadchla.  Prohlíželi jsme celou půl hodinku.

Ve čtvrtek děti shlédly krátkou pohádku O Červené Karkulce, kterou secvičili žáci 2. třídy.

A v pátek 10.5.2024 nám p. učitel Předota připravil besedu s praktickým "výcvikem" o bezpečnosti v silničním provozu. Procházeli jsme Vodňany a zaměřili se na různé situace, které nás (nejen) na ulicích mohou potkat.

Fotogalerie