Základní škola a Gymnázium Vodňany


Jídelníčky
ŠJ Alešova
 
ŠJ Bavorovská
 
ŠJ Výstavní
 


PlatbyŠachový kroužek
    Šachová výuka, kterou trpělivě provádí náš šachový oddíl na šachových kroužcích ve vodňanských základních školách, pokračovala začátkem kalendářního roku napínavým turnajem, který se hrál systémem každý s každým, na sedm kol s časem 2x15 minut na každou partii s přidáváním 5 vteřin za každý provedený tah.  

 


Děti projevily skrytou bojovnost a nečekanou houževnatost a soutěživost téměř v každém kole. Po urputných bojích na kroužku na ZŠ Alešova zvítězila Lucie Novotná – 6 bodů, na druhém místě se překvapivě se stejným počtem bodů umístil Jan Křenek, který se podstatně zlepšil ve hře i v chování u šachovnice a bronzovou příčku obsadil Milan Man.

     Na kroužku v ZŠ a G Vodňany v Bavorovské ulici se dá říci, že turnaj dopadl bez překvapení, protože na prvním místě se umístil Jakub Klicnar, na druhém místě Marek Heřman a třetí byl Tomáš Hrdlička. Děti na „bedně“ dostaly medaile a každý ze zúčastněných drobný čokoládový mls.

 

       

 


Škola - jaro
Základní škola a Gymnázium Vodňany, Alešova 50, 389 01 Vodňany
Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím