Družina - aktuálně

vyvěšeno od: 28. 3. 2018

Autorské čtení

Obrázek - Autorské čtení

V pondělí 26. března 2018 přijel do naší školy na besedu se žáky 2. stupně autor hororové literatury Jan Opatřil. Autorského čtení se zúčastnili žáci 6.C, 7.C a žáci osmého ročníku v budově na Bavorovské ulici.

vyvěšeno od: 21. 3. 2018

Výtvarná soutěž 4.C

Obrázek - Výtvarná soutěž 4.C     Čtvrtá třída se zapojila do výtvarné soutěže "Mé toulky za zvěří", kterou vyhlašuje (letos jde již o XVI. ročník) Českomoravská myslivecká jednota, z. s. Do soutěže jsme zaslali nejlepší práce čtyř  žákyň - Agáty, Aleny, Terezy a Karolíny. Držme jim palce, ať děvčata v soutěži uspějí.

vyvěšeno od: 14. 3. 2018

Recitační soutěž

Obrázek - Recitační soutěž

Dne 28. 2. 2018 proběhla recitační soutěž žáků prvních až šestých tříd z budov na Bavorovské a Výstavní ulice. Všem dětem patří velké uznání za to, že se i přes trému, kterou pociťovali , dokázali postavit před náročnou porotu a přednést, co se pracně naučili. Žáci tímto způsobem zpříjemnili sychravé odpoledne sobě navzájem i porotcům.

ZŠ Bavorovská Gymnázium
vyvěšeno od: 5. 3. 2018

Zápis do prvních tříd (aktualizováno)

Obrázek - Zápis do prvních tříd (aktualizováno)    Zápis do prvních tříd pro školní rok 2018/ 2019 se bude pro všechny součásti školy konat v budově Alešova, a to v pátek  6.4.2018 od  13:00  do 17:00 a v sobotu 7.4.2018 od 9:00 do 11:00

vyvěšeno od: 26. 2. 2018

Karneval 2018

Obrázek - Karneval 2018     Žáci osmých tříd si pro své mladší spolužáky přichystali karneval. Zábavné odpoledne plné her a tanců proběhlo ve čtvrtek 15. února v tělocvičně na Bavorovské. Na nejlepší masky a na vítěze soutěží čekala sladká odměna.

Sladovna 2.CD

Obrázek - Sladovna 2.CD

Dne 1.2.2018 navštívili žáci 2. ročníků Píseckou Sladovnu. Zde na ně čekal zábavný program: Mraveniště a divadelní představení Děti Lví srdce. Divadelní představení všechny děti velmi oslovilo, jelikož si mohly v připraveném ději zahrát. I přes to, že se v představení nemluvilo, dokázali herci všechny skvěle zaujmout. V mraveništi se pak děti naopak vyběhaly a vykřičely. Dětem se ve Sladovně moc líbilo a odjížděli domů se spoustou nových zážitků.

Návštěva 3.C na Gymnáziu

Obrázek - Návštěva 3.C na Gymnáziu     Po pololetních prázdninách zavítala 3.C na pavilon gymnázia, kde si prohlídla učebnu fyziky a chemie. Žáci si pod odborným vedením vyzkoušeli několik pokusů.

Plavání

Obrázek - Plavání     Naši nejmenší žáci jezdili nebo ještě stále jezdí na plavecké výcviky do Prachatic a Písku. Se svými dojmy se někteří žáčci a žákyně chtěli podělit i s Vámi.

vyvěšeno od: 8. 12. 2017

Project – „My Town“ 4.C

Obrázek - Project – „My Town“ 4.C

V rámci hodin angličtiny žáci průběžně během školního roku zpracovávají projekty na různá témata. Tentokrát bylo zadáno téma „Moje město“ – „My Town.“  Žákyně 4.C, Agáta Vojtková a Karolína Šímová, se rozhodly vytvořit velký trojrozměrný model města. Děvčata nejenže vytvořila mnoho 3D městských budov, ale také je popsala anglickými nápisy. Děvčata si dala na projektu velmi záležet a patří jim po zásluze pochvala.

ZŠ Bavorovská Gymnázium
vyvěšeno od: 3. 11. 2017

Uzavření zadního vchodu

Obrázek - Uzavření zadního vchodu     Ve dnech pondělí 6. listopadu až pátek 10. listopadu je zcela uzavřen zadní vchod do areálu školy směrem z ulice Míru z důvodu provádění terénních a zahradnických úprav v tomto prostoru. V těchto dnech můžete použít pouze hlavní vstup do areálu školy směrem z Bavorovské ulice.