vyvěšeno od: 8. 12. 2017

Project – „My Town“ 4.C

Obrázek - Project – „My Town“ 4.C

V rámci hodin angličtiny žáci průběžně během školního roku zpracovávají projekty na různá témata. Tentokrát bylo zadáno téma „Moje město“ – „My Town.“  Žákyně 4.C, Agáta Vojtková a Karolína Šímová, se rozhodly vytvořit velký trojrozměrný model města. Děvčata nejenže vytvořila mnoho 3D městských budov, ale také je popsala anglickými nápisy. Děvčata si dala na projektu velmi záležet a patří jim po zásluze pochvala.

vyvěšeno od: 14. 11. 2017

Londýn 2018

Obrázek - Londýn 2018    ZŠG Vodňany pořádá pro žáky základní školy jazykově poznávací zájezd do Londýna. Více informací zde.

ZŠ Bavorovská Gymnázium
vyvěšeno od: 3. 11. 2017

Uzavření zadního vchodu

Obrázek - Uzavření zadního vchodu     Ve dnech pondělí 6. listopadu až pátek 10. listopadu je zcela uzavřen zadní vchod do areálu školy směrem z ulice Míru z důvodu provádění terénních a zahradnických úprav v tomto prostoru. V těchto dnech můžete použít pouze hlavní vstup do areálu školy směrem z Bavorovské ulice.

vyvěšeno od: 27. 9. 2017

Cyklistický kurz

Obrázek - Cyklistický kurz     V pondělí se 8. D a 8. C sešly na vlakovém nádraží. Jeli jsme do Volar. Když jsme přijeli do Volar, tak jsme došli k našemu hotelu, který se jmenuje Hotel Chata. Poté nám učitelé rozdali pokoje, buď po dvou, po třech nebo po čtyřech. Chvíli potom přijela dodávka s našimi koly. Odpoledne jsme vyjeli na kole, dojeli jsme až na Stožeckou skálu a ke Stožecké kapli. Když jsme přijeli do hotelu, tak jsme si dali večeři a měli dvě hodiny volna, pak jsme museli jít spát. Druhý den jsme vyjeli na celodenní vyjížďku, až do Českých Žlebů . Třetí den jsme vyjeli opět na celodenní vyjížďku. Poslední den jsme už jen uklízeli a dávali pokoje do pořádku. Přibližně kolem 10:30 hodin jsme nakládali kola do dodávky a připravovali se k odjezdu do Vodňan. Tam pan učitel Kubelka vykřikl: ‚‚ROZCHOD“ a mohli jsme jít domů. Cykloturistický kurz se mi líbil a podle mě to bylo lepší než nějaký tábor. Erik

vyvěšeno od: 23. 9. 2017

Turistický kurz 6.C + 6.D

Obrázek - Turistický kurz 6.C + 6.D

Na začátku školního roku měli žáci šestých ročníků naplánovaný turistický kurz. Letošní šesťáci mají nové kolektivy a tak se kurz nesl v duchu poznávání se. Při cestování se nám nevyhnuly výluky, ale vše jsme zvládli. Na hotelu na nás čekala příjemná obsluha a luxusní jídla. Počasí bylo přímo turistické, žádné horko ani zima. Všichni žáci zaslouží pochvalu, že se v přírodě i na hotelu chovali slušně a že prošli všechny trasy. Někteří překonali sami sebe a toho si cením nejvíce. Děkuji Dáše Šmídové a Hance Průchové za spolupráci při kurzu.

vyvěšeno od: 23. 9. 2017

Adaptační kurzy

Obrázek - Adaptační kurzy    První měsíc nového školního roku byl na naší škole ve znamení kurzů. Nové třídní kolektivy byli utužovány na adaptačních kurzech. Žáci prvních tříd základní školy, žáci primy i žáci kvinty z gymnázia si během kurzů užili mnoho zábavy a nevšedních zážitků.

vyvěšeno od: 19. 9. 2017

Mléko do škol

Obrázek - Mléko do škol

Cílem projektu je podpora zdravé výživy a zvýšení spotřeby mléka a mléčných výrobků. Projekt je určen žákům základních a středních škol.

vyvěšeno od: 19. 9. 2017

Školní družina 17/18

Obrázek - Školní družina 17/18

Kroužky a harmonogram školní družiny - Alešova.

Kroužky a harmonogram školní družiny - Bavorovská a Výstavní.

vyvěšeno od: 8. 9. 2017

Organizace školního roku 17/18

Obrázek - Organizace školního roku 17/18     Naplánované třídní schůzky, pedagogické rady, prázdniny, ... zde.

vyvěšeno od: 5. 9. 2017

Plavání

Obrázek - Plavání     Rozpis plaveckých výcviků na školní rok 2017/2018 zde.