Londýn 2018

Obrázek - Londýn 2018

Základní škola a Gymnázium Vodňany oznamuje, že z důvodu malého zájmu a nízkého počtu přihlášených se ruší dubnový zájezd do Londýna.

Právě vyhodnocujeme příčiny nezájmu. V nejbližší době nabídneme nový zájezd do Londýna s termínem uskutečnění v září 2018. Ještě v letošním školním roce (březen) uspořádáme nezávaznou informativní besedu pro rodiče.

Sladovna 2.CD

Obrázek - Sladovna 2.CD

Dne 1.2.2018 navštívili žáci 2. ročníků Píseckou Sladovnu. Zde na ně čekal zábavný program: Mraveniště a divadelní představení Děti Lví srdce. Divadelní představení všechny děti velmi oslovilo, jelikož si mohly v připraveném ději zahrát. I přes to, že se v představení nemluvilo, dokázali herci všechny skvěle zaujmout. V mraveništi se pak děti naopak vyběhaly a vykřičely. Dětem se ve Sladovně moc líbilo a odjížděli domů se spoustou nových zážitků.

Návštěva 3.C na Gymnáziu

Obrázek - Návštěva 3.C na Gymnáziu     Po pololetních prázdninách zavítala 3.C na pavilon gymnázia, kde si prohlídla učebnu fyziky a chemie. Žáci si pod odborným vedením vyzkoušeli několik pokusů.

Plavání

Obrázek - Plavání     Naši nejmenší žáci jezdili nebo ještě stále jezdí na plavecké výcviky do Prachatic a Písku. Se svými dojmy se někteří žáčci a žákyně chtěli podělit i s Vámi.

vyvěšeno od: 12. 2. 2018

Lyžařský kurz

Obrázek - Lyžařský kurz     Období zimních měsíců tradičně patří Lyžařským kurzům. Ani letos tomu není jinak. V lednu se do horských středisek jeli učit žáci 7. tříd. V únoru se chystají na hory žáci gymnázia.

vyvěšeno od: 5. 2. 2018

Časopis Myslivost

Obrázek - Časopis Myslivost     Jak už jsme na našich stránkách informovali, v listopadu na naší škole proběhla myslivecká beseda. Nyní přinášíme článek, který se objevil v renomovaném časopise Myslivost.

vyvěšeno od: 2. 2. 2018

Přijímací zkoušky nanečisto - výsledky

Obrázek - Přijímací zkoušky nanečisto - výsledky    Výsledky přijímacích zkoušek nanečisto pod anonymním ID naleznete zde.

vyvěšeno od: 28. 1. 2018

Maškarní

vyvěšeno od: 28. 12. 2017

Vánoční X-boj

Obrázek - Vánoční X-boj    K Vánocím neodmyslitelně patří tradice. Kromě zdobení stromečků, dobročinného jarmarku a pečení perníčků náleží k milým předvánočním zvykům na budově Alešova Vánoční x – boj.

vyvěšeno od: 24. 12. 2017

PF 2018