vyvěšeno od: 20. 2. 2017

Plavecký výcvik čtvrťáků

Obrázek - Plavecký výcvik čtvrťáků     V období od 30.11.2016 do 8.2.2017 se třídy 4.A, 4.B a 4.C zúčastnily plaveckého výcviku v Písku.

vyvěšeno od: 20. 2. 2017

Návštěva jaderné elektrárny Temelín

Obrázek - Návštěva jaderné elektrárny Temelín     Žáci devátých tříd základní školy navštívili infocentrum jaderné elektrárny Temelín. Přečtěte si článek od žákyň z 9.A

vyvěšeno od: 10. 2. 2017

Ohlédnutí za Vánočním jarmarkem

Obrázek - Ohlédnutí za Vánočním jarmarkem

V prosinci roku 2016 proběhla v rámci naší školy, konkrétně před budovou školy v Alešově ulici,  již tradiční akce s názvem Vánoční jarmark. Samotné akci předcházelo mnoho příprav a to jak ze strany učitelů, tak zejména dětí, žáků naší školy. Závěrečný měsíc roku se tak nesl v duchu výtvarně kreativních aktivit, které probíhaly napříč celou základní školou.  Pilně pracovaly děti nejen na druhém, ale i na prvním stupni budovy Alešova, Bavorovská i Výstavní. Svou pomocí neváhali přispět i někteří rodiče.

Více v dokumentu zde

vyvěšeno od: 19. 1. 2017

Oslavy založení školy

Obrázek - Oslavy založení školy     V pátek 17. a sobotu 18. března proběhnou oslavy založení školy.
Páteční oslavy jsou určené pro žáky a studenty školy. V sobotu pokračují oslavy pro veřejnost.

Pro rodiče a veřejnost
vyvěšeno od: 13. 9. 2016