vyvěšeno od: 23. 12. 2016

Vánoce v rodině Františka Heritese

Obrázek - Vánoce v rodině Františka Heritese    V pondělí 12. prosince 2016 studenti tercie víceletého gymnázia vystoupili v malém dramatizovaném pásmu, jehož inspirací byly vzpomínky Františka Heritese na Vánoce jeho dětství. Pásmo bylo připraveno pro Svaz postižených civilizačními chorobami a bylo představeno v kavárně Colombina místního kulturního domu. Doufáme, že se nám podařilo v předvánočním čase tyto znevýhodněné spoluobčany potěšit.

Více informací zde.

vyvěšeno od: 20. 12. 2016
vyvěšeno do: 23. 12. 2016

Test

ZŠ Bavorovská Gymnázium
vyvěšeno od: 10. 12. 2016

Bobřík informatiky

... Ve dnech od 7. do 11. listopadu se naše škola zapojila do celostátní soutěže Bobřík informatiky.
Žáci soutěžili v pěti kategoriích Mini (5. třída), Benjamin (6., 7. třída, I.NG, II.NG), Kadet (8., 9. třída, III.NG, IV.NG), Junior (I.VG, II.VG), Senior (III.VG, IV.VG).
Celkem se soutěže zúčastnilo 208 žáků naší školy. Z tohoto počtu se stalo 19 žáků úspěšnými řešiteli a Vanda Piačková z III.VG postoupila do ústředního kola v kategorii Senior.