ZŠ Bavorovská Gymnázium
vyvěšeno od: 6. 2. 2017

Lyžařské kurzy na ZŠG Vodňany

Obrázek - Lyžařské kurzy na ZŠG Vodňany     V lednu a únoru se žáci 7. tříd základní školy a žáci 1. a 2. VG zúčastňují lyžařského výcvikového kurzu. Kurz sedmáků proběhl na Churáňově a kurz gymnazistů proběhl na Božím Daru.

vyvěšeno od: 19. 1. 2017

Oslavy založení školy

Obrázek - Oslavy založení školy     V pátek 17. a sobotu 18. března proběhnou oslavy založení školy.
Páteční oslavy jsou určené pro žáky a studenty školy. V sobotu pokračují oslavy pro veřejnost.

vyvěšeno od: 20. 12. 2016
vyvěšeno do: 23. 12. 2016

Test

vyvěšeno od: 13. 12. 2016

BLIK 15. v republice

Obrázek - BLIK 15. v republice    Celorepubliková soutěž školních časopisů je postupová soutěž. Je otevřená pro všechny, kteří vydávají časopisy nebo noviny v tištěné nebo elektronické podobě pro své spolužáky, kamarády. Ať už v podobě školních periodik nebo klubových či oddílových. Pro účast v celorepublikové části soutěže je potřeba úspěšně projít krajským kolem, které je organizováno pro každý kraj. Soutěž je zařazena do oficiálních soutěží Talent centra Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. V roce 2016 organizujeme již desátý ročník soutěže.

vyvěšeno od: 13. 12. 2016

Autorské čtení

Obrázek - Autorské čtení    V úterý 13. prosince proběhlo pro žáky 6. a 7. ročníku autorské čtení se spisovatelem panem Františkem Kalendou. Pan Kalenda je mladý autor, narodil se roku 1990. Napsal několik historických románů a jeden dobrodružný román pro děti Pes, kocour a sirotek. Právě o tomto románu nám vyprávěl.

ZŠ Bavorovská Gymnázium
vyvěšeno od: 10. 12. 2016

Bobřík informatiky

... Ve dnech od 7. do 11. listopadu se naše škola zapojila do celostátní soutěže Bobřík informatiky.
Žáci soutěžili v pěti kategoriích Mini (5. třída), Benjamin (6., 7. třída, I.NG, II.NG), Kadet (8., 9. třída, III.NG, IV.NG), Junior (I.VG, II.VG), Senior (III.VG, IV.VG).
Celkem se soutěže zúčastnilo 208 žáků naší školy. Z tohoto počtu se stalo 19 žáků úspěšnými řešiteli a Vanda Piačková z III.VG postoupila do ústředního kola v kategorii Senior.