vyvěšeno od: 22. 9. 2018

Středoškolský pohár v lehké atletice

Obrázek - Středoškolský pohár v lehké atletice

V úterý 18. září 2018 se zúčastnili studenti Základní školy a Gymnázia Vodňany okresního kola středoškolského atletického poháru v Blatné.

Závodníkům a závodnicím se dařilo zlepšovat osobní rekordy a dosahovat velmi pěkných výsledků.

Fotografie a umístění zde.

Aktuality Družina
vyvěšeno od: 21. 9. 2018

Konec školního roku ve ŠD

Obrázek - Konec školního roku ve ŠD     21. června jsme pro děti ze ŠD v Bavorovské připravili zábavné odpoledne. Tentokrát pod názvem "Vzhůru na palubu". Na školním paloučku si děti vyrobily pirátská trička, čepice a dalekohledy. Takto připraveni „na palubu“ jsme přivítali rodiče, kteří si přišli navečer se svými piráty opékat špekáčky. Večer čekalo děti ještě hledání pokladu a tolik očekávané spaní ve školní tělocvičně.

vyvěšeno od: 15. 9. 2018

Slavnostní otevření atletického oválu

Obrázek - Slavnostní otevření atletického oválu

V úterý 11. září proběhlo okresní kolo atletického čtyřboje a zároveň byl slavnostně otevřen atletický ovál v areálu školy na Bavorovské ulici. Osobností, která salvnostně otevřela atletickou dráhu, byl český reprezentanta ve víceboji Adam Sebastian Helcelet.
Výsledky atletického čtyřboje a fotografie najdete níže.

vyvěšeno od: 14. 9. 2018

Jazykově poznávací zájezd Velká Británie a Belgie 2018

Obrázek - Jazykově poznávací zájezd Velká Británie a Belgie 2018     Naše škola uspořádala pro zájemce z řad žáků a studentů velice zajímavý a poučný zájezd do zahraničí. Společně s pedagogickým dozorem postupně navštívili památky v Belgii a Velké Británii. Podrobnější zážitky si přečtěte v tomto článku.

vyvěšeno od: 3. 9. 2018

Zvonění

Obrázek - Zvonění

Od nového školního roku se na všech budovách školy sjednotil čas zvonění.

1. hodina: 8:00 - 8:45
2. hodina: 8:55 - 9:40
3. hodina: 10:00 - 10:45
4. hodina: 10:55 - 11:40
5. hodina: 11:45 - 12:30
6. hodina: 12:35 - 13:20
7. hodina: 13:25 - 14:10
8. hodina: 14:15 - 15:00

vyvěšeno od: 3. 9. 2018

BezvaDen

Obrázek - BezvaDen    Srdečně zveme děti s rodiči a prarodiči na BezvaDen, kde naši pedagogové připraví společně s žáky sportovně pohybové soutěže, hudební aktivity a vědomostní soutěže družstev.
Více informací níže.

vyvěšeno od: 21. 8. 2018

Volné pracovní místo

vyvěšeno od: 7. 8. 2018

vyvěšeno od: 15. 7. 2018

Úřední hodiny kanceláře školy

vyvěšeno od: 29. 6. 2018

Den s myslivcem

Obrázek - Den s myslivcem     Tento školní rok jsme měli u nás ve škole dvakrát myslivecký výukový program – na podzim a teď v červnu. Myšlenka zapojit se do vzdělávání našich žáků přišla od Miloslava Vaněčka, mysliveckého hospodáře Mysliveckého sdružení Blyštice – Vodňany, z.s. Naše druhé setkání se uskutečnilo ve středu 20. června, ten den nám počasí opravdu přálo, a tak celý dopolední program mohl proběhnout venku v areálu ZŠG v Bavorovské ulici.