vyvěšeno od: 6. 4. 2017

Lidé a svět kolem nás

Obrázek - Lidé a svět kolem nás     Zveme Vás na výstavu žákovských a studentských výtvarných prací do sloupové síně Městského úřadu Vodňany.

vyvěšeno od: 5. 4. 2017

Stavitel mostů 2017

Obrázek - Stavitel mostů 2017

Jedna ze sedmi letošních cen Brückenbauer Stavitel mostů 2017 v rámci kategorie instituce – organizace – kulturní iniciativy – partnerské projekty „putuje“ do Vodňan za „Partnerství školy Gymnasium Zwiesel a Gymnázia Vodňany“. Cena je každoročně udělována za neúnavnou, příkladnou a směr udávající práci při prohlubování dobrého sousedství mezi českými a bavorskými sousedními regiony.

Více informací zde.

vyvěšeno od: 13. 3. 2017

Dámský krejčí

Obrázek - Dámský krejčí     Po roce při příležitosti oslav 40leté existence gymnázia repríza našeho úspěšného divadelního představení Dámský krejčí. Přijďte si užít profesionální výkon dnes už z velké části absolventů vodňanského gymnázia a podpořit ho.

vyvěšeno od: 13. 3. 2017

Beseda s Annou Bolavou

Obrázek - Beseda s Annou Bolavou

Absolventka Gymnázia Vodňany a nositelka prestižní ceny za literaturu Magnesia Litera Anna Bolavá přijala pozvání na besedu, autorské čtení z románu Do tmy a následnou autogramiádu.

Více zde.

vyvěšeno od: 7. 2. 2017

Bobřík informatiky

Obrázek - Bobřík informatiky

Vanda Piačková (3.VG) získala 2. místo v ústředním kole Bobříka informatiky v kategorii senior.

V celostátním hodnocení obsadila 22. místo. Blahopřejeme.

Přijímací zkoušky nanečisto – VÝSLEDKY

Obrázek - Přijímací zkoušky nanečisto – VÝSLEDKY     Výsledky přijímacích zkoušek nanečisto zde.

ZŠ Bavorovská Gymnázium

Kritéria přijímacího řízení 2017/2018

Obrázek - Kritéria přijímacího řízení 2017/2018

KRITÉRIA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A GYMNÁZIUM VODŇANY  ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Čtyřleté studium

Osmileté studium

ZŠ Bavorovská Gymnázium

Lyžařské kurzy na ZŠG Vodňany

Obrázek - Lyžařské kurzy na ZŠG Vodňany     V lednu a únoru se žáci 7. tříd základní školy a žáci 1. a 2. VG zúčastňují lyžařského výcvikového kurzu. Kurz sedmáků proběhl na Churáňově a kurz gymnazistů proběhl na Božím Daru.

vyvěšeno od: 19. 1. 2017

Oslavy založení školy

Obrázek - Oslavy založení školy     V pátek 17. a sobotu 18. března proběhnou oslavy založení školy.
Páteční oslavy jsou určené pro žáky a studenty školy. V sobotu pokračují oslavy pro veřejnost.

vyvěšeno od: 19. 1. 2017

projekt Edison

Obrázek - projekt Edison     V rámci projektu Edison organizace AIESEC České Budějovice školu od 29. 1. do 5. 2. 2017 navštíví  osm zahraničních studentů či absolventů vysokých škol. Jejich hlavním úkolem bude stejně jako v loňském roce zprostředkovat a přiblížit kulturu, tradice a zvyky země, ze které pochází.