vyvěšeno od: 20. 2. 2017

Návštěva jaderné elektrárny Temelín

Obrázek - Návštěva jaderné elektrárny Temelín     Žáci devátých tříd základní školy navštívili infocentrum jaderné elektrárny Temelín. Přečtěte si článek od žákyň z 9.A

vyvěšeno od: 14. 2. 2017

5.D se „poznávala“

Obrázek - 5.D se „poznávala“     Páteční dopoledne se třída 5.D vydala do městského muzea a galerie, kde navštívila výstavu IQPARKU.

vyvěšeno od: 10. 2. 2017

Ohlédnutí za Vánočním jarmarkem

Obrázek - Ohlédnutí za Vánočním jarmarkem

V prosinci roku 2016 proběhla v rámci naší školy, konkrétně před budovou školy v Alešově ulici,  již tradiční akce s názvem Vánoční jarmark. Samotné akci předcházelo mnoho příprav a to jak ze strany učitelů, tak zejména dětí, žáků naší školy. Závěrečný měsíc roku se tak nesl v duchu výtvarně kreativních aktivit, které probíhaly napříč celou základní školou.  Pilně pracovaly děti nejen na druhém, ale i na prvním stupni budovy Alešova, Bavorovská i Výstavní. Svou pomocí neváhali přispět i někteří rodiče.

Více v dokumentu zde

vyvěšeno od: 7. 2. 2017

Souboj čtenářů 2017

Obrázek - Souboj čtenářů 2017

Šesťáci po celé České republice budou na jaře opět číst!

90 třídních kolektivů se přihlásilo do osmého ročníku soutěže ve znalosti obsahu knih Souboj čtenářů, kterou realizuje společnost Svět knihy, s.r.o. v rámci kampaně na podporu četby knih Rosteme s knihou.

vyvěšeno od: 7. 2. 2017

Bobřík informatiky

Obrázek - Bobřík informatiky

Vanda Piačková (3.VG) získala 2. místo v ústředním kole Bobříka informatiky v kategorii senior.

V celostátním hodnocení obsadila 22. místo. Blahopřejeme.

Přijímací zkoušky nanečisto – VÝSLEDKY

Obrázek - Přijímací zkoušky nanečisto – VÝSLEDKY     Výsledky přijímacích zkoušek nanečisto zde.

ZŠ Bavorovská Gymnázium

Kritéria přijímacího řízení 2017/2018

Obrázek - Kritéria přijímacího řízení 2017/2018

KRITÉRIA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A GYMNÁZIUM VODŇANY  ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Čtyřleté studium

Osmileté studium

ZŠ Bavorovská Gymnázium

Lyžařské kurzy na ZŠG Vodňany

Obrázek - Lyžařské kurzy na ZŠG Vodňany     V lednu a únoru se žáci 7. tříd základní školy a žáci 1. a 2. VG zúčastňují lyžařského výcvikového kurzu. Kurz sedmáků proběhl na Churáňově a kurz gymnazistů proběhl na Božím Daru.

vyvěšeno od: 19. 1. 2017

Oslavy založení školy

Obrázek - Oslavy založení školy     V pátek 17. a sobotu 18. března proběhnou oslavy založení školy.
Páteční oslavy jsou určené pro žáky a studenty školy. V sobotu pokračují oslavy pro veřejnost.

vyvěšeno od: 19. 1. 2017

projekt Edison

Obrázek - projekt Edison     V rámci projektu Edison organizace AIESEC České Budějovice školu od 29. 1. do 5. 2. 2017 navštíví  osm zahraničních studentů či absolventů vysokých škol. Jejich hlavním úkolem bude stejně jako v loňském roce zprostředkovat a přiblížit kulturu, tradice a zvyky země, ze které pochází.