vyvěšeno od: 2. 2. 2018

Přijímací zkoušky nanečisto - výsledky

Obrázek - Přijímací zkoušky nanečisto - výsledky    Výsledky přijímacích zkoušek nanečisto pod anonymním ID naleznete zde.

vyvěšeno od: 28. 1. 2018

Maškarní

vyvěšeno od: 28. 12. 2017

Vánoční X-boj

Obrázek - Vánoční X-boj    K Vánocím neodmyslitelně patří tradice. Kromě zdobení stromečků, dobročinného jarmarku a pečení perníčků náleží k milým předvánočním zvykům na budově Alešova Vánoční x – boj.

vyvěšeno od: 24. 12. 2017

PF 2018

Sportovní florbalový turnaj vodňanských SŠ 2017

Obrázek - Sportovní florbalový turnaj vodňanských SŠ 2017

V pondělí 11. prosince 2017 se uskutečnila další ze společných sportovních akcí pro studenty vodňanských středních škol (ZŠ a Gymnázium, SRŠ, TRIVIS a SOUs Vodňany). Hlavním pořadatelem této akce byla ZŠ a Gymnázium Vodňany.

vyvěšeno od: 12. 12. 2017

Okresní kolo florbalu v kategorii III

Obrázek - Okresní kolo florbalu v kategorii III

Florbalisté z Vodňan znovu v elitní čtveřici okresu – tentokrát v kategorii mladších žáků.

Dne 6. 12. 2017 ZŠ a Gymnázium Vodňany uspořádalo společně s DDM ve Strakonicích Okresní kolo florbalu pro ZŠ v kategorii III – mladší žáci.

Vodňanský Vědomostní Víceboj

Obrázek - Vodňanský Vědomostní Víceboj     V úterý 28. 11. 2017 se uskutečnil další ročník VODŇANSKÉHO VĚDOMOSTNÍHO VÍCEBOJE (VVV). Tato vědomostní soutěž pro pětičlenná družstva složená ze žáků základních škol byla uspořádána ZŠ a Gymnáziem Vodňany s finanční podporou města Vodňany. Úkoly příslušné disciplíny víceboje (zeměpis, přírodopis, český jazyk, matematika, německý jazyk, anglický jazyk, všeobecný přehled, atd.) řešila družstva v časovém limitu vždy společně.

vyvěšeno od: 8. 12. 2017

Project – „My Town“ 4.C

Obrázek - Project – „My Town“ 4.C

V rámci hodin angličtiny žáci průběžně během školního roku zpracovávají projekty na různá témata. Tentokrát bylo zadáno téma „Moje město“ – „My Town.“  Žákyně 4.C, Agáta Vojtková a Karolína Šímová, se rozhodly vytvořit velký trojrozměrný model města. Děvčata nejenže vytvořila mnoho 3D městských budov, ale také je popsala anglickými nápisy. Děvčata si dala na projektu velmi záležet a patří jim po zásluze pochvala.

vyvěšeno od: 14. 11. 2017

Londýn 2018

Obrázek - Londýn 2018    ZŠG Vodňany pořádá pro žáky základní školy jazykově poznávací zájezd do Londýna. Více informací zde.

vyvěšeno od: 8. 11. 2017

Logická olympiáda

Obrázek - Logická olympiáda     Po školním kole Logické olympiády se uskutečnilo i krajské semifinále. Naše škola měla v kategorii A tři zástupce, v kategorii B jednoho zástupce a v kategorii C dva zástupce.