vyvěšeno od: 12. 12. 2017

Okresní kolo florbalu v kategorii III

Obrázek - Okresní kolo florbalu v kategorii III

Florbalisté z Vodňan znovu v elitní čtveřici okresu – tentokrát v kategorii mladších žáků.

Dne 6. 12. 2017 ZŠ a Gymnázium Vodňany uspořádalo společně s DDM ve Strakonicích Okresní kolo florbalu pro ZŠ v kategorii III – mladší žáci.

vyvěšeno od: 12. 12. 2017

Vodňanský Vědomostní Víceboj

Obrázek - Vodňanský Vědomostní Víceboj     V úterý 28. 11. 2017 se uskutečnil další ročník VODŇANSKÉHO VĚDOMOSTNÍHO VÍCEBOJE (VVV). Tato vědomostní soutěž pro pětičlenná družstva složená ze žáků základních škol byla uspořádána ZŠ a Gymnáziem Vodňany s finanční podporou města Vodňany. Úkoly příslušné disciplíny víceboje (zeměpis, přírodopis, český jazyk, matematika, německý jazyk, anglický jazyk, všeobecný přehled, atd.) řešila družstva v časovém limitu vždy společně.

vyvěšeno od: 14. 11. 2017

Londýn 2018

Obrázek - Londýn 2018    ZŠG Vodňany pořádá pro žáky základní školy jazykově poznávací zájezd do Londýna. Více informací zde.

vyvěšeno od: 23. 9. 2017

Adaptační kurzy

Obrázek - Adaptační kurzy    První měsíc nového školního roku byl na naší škole ve znamení kurzů. Nové třídní kolektivy byli utužovány na adaptačních kurzech. Žáci prvních tříd základní školy, žáci primy i žáci kvinty z gymnázia si během kurzů užili mnoho zábavy a nevšedních zážitků.

vyvěšeno od: 19. 9. 2017

Mléko do škol

Obrázek - Mléko do škol

Cílem projektu je podpora zdravé výživy a zvýšení spotřeby mléka a mléčných výrobků. Projekt je určen žákům základních a středních škol.

vyvěšeno od: 19. 9. 2017

Školní družina 17/18

Obrázek - Školní družina 17/18

Kroužky a harmonogram školní družiny - Alešova.

Kroužky a harmonogram školní družiny - Bavorovská a Výstavní.

vyvěšeno od: 15. 9. 2017

Adaptační kurz

Obrázek - Adaptační kurz    Adaptační kurz pro prvňáčky z 1.A a 1.B proběhne ve středu 20.9.2017. Uskuteční se ve sportovním areálu Stožice. Rodiče si své děti vyzvednou v 15 hodin přímo na sportovišti Stožice. Těšíme se na dobré počasí a veselou náladu. :-))

vyvěšeno od: 8. 9. 2017

Organizace školního roku 17/18

Obrázek - Organizace školního roku 17/18     Naplánované třídní schůzky, pedagogické rady, prázdniny, ... zde.

vyvěšeno od: 5. 9. 2017

Plavání

Obrázek - Plavání     Rozpis plaveckých výcviků na školní rok 2017/2018 zde.

vyvěšeno od: 5. 6. 2017

Obrázek - Republikové atletické finále Sportovní ligy ZŠ o Pohár ministryně školství – 49. ročník Poháru rozhlasu 6.6. 2017 v Kladně     Sportovci naší školy získali pro družstva v kategorii mladších a starších žáků dostatečný bodový zisk pro nominaci do republikového finále Poháru rozhlasu konaného 6.6.2017  Kladně.