vyvěšeno od: 2. 11. 2021

Obrázek - Informace MŠMT pro školy a školská zařízení k testování v termínech 8. a 15. listopadu 2021

Dne 1. listopadu 2021 Vláda ČR schválila mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ZDE, ze kterého vyplývá, že na území vybraných okresů proběhne ve dnech 8. a 15. listopadu 2021 testování na onemocnění covid-19, a to dětí v přípravných třídách základních škol a přípravných stupních základních škol speciálních, žáků základních škol a žáků v denní formě vzdělávání ve středních školách a konzervatořích.
Screeningové testování se týká škol, které mají místo poskytování vzdělávání v některém z následujících okresů:
• v hlavním městě Praze a okresech Beroun, Kolín, Praha-západ, Praha-východ, Strakonice, Český Krumlov, Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Rokycany, Louny, Olomouc, Šumperk, Jihlava, Blansko, Brno-město, Vyškov, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Kroměříž, Vsetín a Zlín a to s výjimkou škol zřizovaných Ministerstvem spravedlnosti, škol zřízených při zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy a základních škol při zdravotnickém zařízení.

Testování žáků ZŠG Vodňany proběhne v kmenových třídách v pondělí 8. a 15. listopadu první vyučovací hodinu.

vyvěšeno od: 2. 11. 2021

Školní akce pokračují

Obrázek - Školní akce pokračují     Exkurze, výlety a jiné plánované akce školy se budou nadále konat v omezeném rozsahu, je však na zvážení rodičů, zda se na základě epidemiologické situace jejich dítě těchto akcí zúčastní. V případě, že se rodiče rozhodnou, že se jejich dítě některé z plánovaných akcí nezúčastní, žádáme rodiče, aby kontaktovali třídní učitelku/třídního učitele dítěte, a tuto informaci mu sdělili.

vyvěšeno od: 31. 10. 2021

Kancelář v ZSB uzavřena

Obrázek - Kancelář v ZSB uzavřena

Kancelář školy je v budově Bavorovská uzavřena předběžně do 7.11.2021. V případě potřeby je možné se obrátit na kancelář školy v budově Alešova, tel. č. 383 311 311.
Děkujeme za pochopení.

vyvěšeno od: 22. 10. 2021

KAMENY ZMIZELÝCH - VODŇANY

Obrázek - KAMENY ZMIZELÝCH  - VODŇANY

Cíl projektu: Seznámení žáků se zásadním obdobím české historie netradiční formou, včetně  rozvoje pamětní tradice. Za použití odlišných  metod  poznávání a získávání informací a nových poznatků. Historické  události spojené s místem  bydliště, či   nejbližším  okolím.

Prostřednictvím tohoto projektu si  připomínáme smutné výročí transportů obyvatel  židovského původu z Vodňan a okolí do koncentračních táborů

vyvěšeno od: 21. 10. 2021

Letem vodním světem

Obrázek - Letem vodním světem

Třídy 2.C a 2.D se zúčastnily na MEVPISu 12.10. enviromentáního programu „Letem vodním světem“. Pan Mgr. Miroslav Boček nás poutavým způsobem seznámil s vodními živočichy, kteří žijí u nás ale i  v moři. Dokonce jsme si mohli vzít do ruky malé rybky a raky, někteří se však obávali, aby je rak neštípl klepety.
A jak se nám návštěva na MEVPISu líbilo? To můžete vidět na našem hodnocení.

vyvěšeno od: 21. 10. 2021

Rozhodnutí vedení školy

Obrázek - Rozhodnutí vedení školy

Příští týden - pondělí 25.10. a úterý 26.10. 2021 - na naší škole probíhá výuka dle rozvrhu.

Adaptační den 1.C

Obrázek - Adaptační den 1.C     V pátek 24. září si žáci 1.C společně s paní učitelkou a vychovatelkou užili adaptační den. Hlavním tématem akce zaměřené na stmelení nově vzniklého kolektivu byla VODA.

CYKLOTURISTICKÝ KURZ 8.D a 9.D 13.-16. 9. 2021

Obrázek - CYKLOTURISTICKÝ KURZ 8.D a 9.D 13.-16. 9. 2021

Kurz jsem si moc užila a klidně bych tam ještě byla. Když jsme přijeli do Volar, vybalili jsme si věci a šli jsme se projít po Volarech a došli jsme až na hřbitov. Odpoledne jsme jeli na Stožeckou kapli, ujeli jsme 36 km. Druhý den jsme dojeli až na začátek Lipna do Nové Pece. Třetí den jsme dojeli do Německa, kde jsme si nakoupili.
Iveta

Aktuality Družina
vyvěšeno od: 15. 10. 2021

Akce ve školní družině na Bavorovské

Obrázek - Akce ve školní družině na Bavorovské

Aktuality Družina

DRAKIÁDA SE VYDAŘILA

Obrázek - DRAKIÁDA SE VYDAŘILA

V pátek 8. října jsme vyrazili se školní družinou na Bavorovské na letiště do nedalekých Strunkovic nad Blanicí pouštět draky. Počasí se po předchozích dnech umoudřilo a od rána svítilo sluníčko a hlavně foukal vítr. Hned po obědě nás autobus dopravil až na místo. Po krátké svačince se děti rozdělily do skupin. Jedna šla na prohlídku letadel,druhá začala s pouštěním draků. Během odpoledne si děti stihly opéct špekáčky nebo se občerstvit v místním bufetu. Na závěr na ně za jejich snahu a pěkné chování čekala sladká odměna. Díky zaměstnancům,kteří nám celé odpoledne pomáhali např. s rozmotáváním draků ,proběhlo vše hladce a my se mohli vrátit zpět domů,tentokrát vlakem,kde už čekali natěšení rodiče.
Foto: zde