vyvěšeno od: 28. 11. 2018

Kde všude se skrývá matematika

Obrázek - Kde všude se skrývá matematika

Vybraní žáci a studenti z naší školy se zúčastnili akce s názvem: Kde všude se skrývá matematika. Blok přednášek se konal v prostorách Jihočeské univerzity. V rámci programu zde byla zastoupena různá matematická odvětví. Žáci tak mohli navštívit např. blok finanční matematiky, hrátky s hlavolamy, flexagony, nebo přednášku na téma Albert Einstein a Pythagorova věta.
Akce se všem velmi líbila, poznali že matematika nemusí být jen nudné počítání, ale řeší i zajímavé problémy

vyvěšeno od: 23. 11. 2018

Bobřík informatiky

Obrázek - Bobřík informatiky    Během dvou týdnů probíhala na naší škole informatická soutěž "Bobřík informatiky". Do soutěže se zapojili žáci od 5. ročníků až po žáky oktávy.
Zde přinášíme seznam úspěšných řešitelů všech kategorií.

vyvěšeno od: 19. 11. 2018

Pozvánka na Vánoční jarmark

vyvěšeno od: 15. 11. 2018

Okresní kolo florbalového turnaje

Obrázek - Okresní kolo florbalového turnaje

Dne 14. 11. 2018 ZŠ a Gymnázium Vodňany uspořádalo společně s AŠSK okresní kolo florbalu pro ZŠ v kategorii III – mladší žáci.
Florbalisté z Vodňan se po vítězství v základní skupině umístili až na 7. místě ze 14 družstev okresu v kategorii mladších žáků.

vyvěšeno od: 31. 10. 2018

Logická olympiáda

Obrázek - Logická olympiáda     Během měsíce října probíhala nejen na naší škole, ale v celé republice, soutěž s názvem "Logická olympiáda". Někteří naši žáci se probojovali do krajského semifinále, které se bude konat v pátek 2. listopadu v Českých Budějovicích, všem držíme palce.
Postupující žáci.

vyvěšeno od: 8. 10. 2018

BezvaDen v Základní škole a Gymnáziu Vodňany

Obrázek - BezvaDen v Základní škole a Gymnáziu Vodňany

Rodiče, přátelé a příznivci naší školy měli dne 4. října možnost přijít se svými dětmi strávit příjemné odpoledne naplněné různorodými aktivitami, které spolu se žáky připravili pedagogové ve všech budovách školy.

vyvěšeno od: 22. 9. 2018

Středoškolský pohár v lehké atletice

Obrázek - Středoškolský pohár v lehké atletice

V úterý 18. září 2018 se zúčastnili studenti Základní školy a Gymnázia Vodňany okresního kola středoškolského atletického poháru v Blatné.

Závodníkům a závodnicím se dařilo zlepšovat osobní rekordy a dosahovat velmi pěkných výsledků.

Fotografie a umístění zde.

vyvěšeno od: 15. 9. 2018

Slavnostní otevření atletického oválu

Obrázek - Slavnostní otevření atletického oválu

V úterý 11. září proběhlo okresní kolo atletického čtyřboje a zároveň byl slavnostně otevřen atletický ovál v areálu školy na Bavorovské ulici. Osobností, která salvnostně otevřela atletickou dráhu, byl český reprezentanta ve víceboji Adam Sebastian Helcelet.
Výsledky atletického čtyřboje a fotografie najdete níže.

vyvěšeno od: 14. 9. 2018

Jazykově poznávací zájezd Velká Británie a Belgie 2018

Obrázek - Jazykově poznávací zájezd Velká Británie a Belgie 2018     Naše škola uspořádala pro zájemce z řad žáků a studentů velice zajímavý a poučný zájezd do zahraničí. Společně s pedagogickým dozorem postupně navštívili památky v Belgii a Velké Británii. Podrobnější zážitky si přečtěte v tomto článku.

vyvěšeno od: 3. 9. 2018

Zvonění

Obrázek - Zvonění

Od nového školního roku se na všech budovách školy sjednotil čas zvonění.

1. hodina: 8:00 - 8:45
2. hodina: 8:55 - 9:40