vyvěšeno od: 15. 7. 2018

Úřední hodiny kanceláře školy

vyvěšeno od: 29. 6. 2018

Den s myslivcem

Obrázek - Den s myslivcem     Tento školní rok jsme měli u nás ve škole dvakrát myslivecký výukový program – na podzim a teď v červnu. Myšlenka zapojit se do vzdělávání našich žáků přišla od Miloslava Vaněčka, mysliveckého hospodáře Mysliveckého sdružení Blyštice – Vodňany, z.s. Naše druhé setkání se uskutečnilo ve středu 20. června, ten den nám počasí opravdu přálo, a tak celý dopolední program mohl proběhnout venku v areálu ZŠG v Bavorovské ulici.

vyvěšeno od: 25. 5. 2018

Jazykově poznávací zájezd Velká Británie a Belgie 2018

Obrázek - Jazykově poznávací zájezd Velká Británie a Belgie 2018
  • Základní škola a Gymnázium Vodňany oznamuje, že jazykově poznávací zájezd do Velké Británie a Belgie se uskuteční.
  • V současné době má škola ještě několik volných míst, na které hledá účastníky z řad žáků, sourozenců i rodičů. V případě zájmu se obraťte na Mgr. Annu Tíkovou, Mgr. Ivu Kubičkovou nebo na Mgr. Filipa Marka.
  • Finanční částku uhraďte do Školní online pokladny do 22. 6. 2018. Pokud pojede z jedné rodiny více účastníků, tak vloží peníze na konto žáka, který má účet ve Školní online pokladně.
  • více o akci zde.

vyvěšeno od: 7. 5. 2018

Kočky v akci vyhrály

Obrázek - Kočky v akci vyhrály

Dva měsíce trvalo 1. kolo soutěžního klání „Mladý záchranář v akci“. Jde o soutěž pořádanou Hasičským záchranářským sborem Jihočeského kraje a Krajským ředitelstvím policie Jihočeského kraje.
Soutěže se zúčastnilo několik našich družstev, jak už jsme Vás informovali v dřívějším článku.

Aktuality Družina
vyvěšeno od: 2. 5. 2018

Den Země

Obrázek - Den Země     Den Země každoročně připadá na 22. dubna. Protože však letos toto datum vycházelo na neděli, rozhodly se vychovatelky ve školní družině v budově Alešova a zaměstanci DDM Vodňany, tento den „oslavit“ již v pátek 20. 4. a připravili pro děti zábavný program.

vyvěšeno od: 1. 5. 2018
vyvěšeno do: 14. 5. 2018

Rozhodnutí o přijetí žáků do prvních tříd

Obrázek - Rozhodnutí o přijetí žáků do prvních tříd    Rozhodnutí o přijetí dětí k základnímu vzdělávání od školního roku 2018/2019 na Základní školu a Gymnázium naleznete zde.

Jazykově poznávací zájezd Velká Británie a Belgie 2018

Obrázek - Jazykově poznávací zájezd Velká Británie a Belgie 2018     Základní škola a Gymnázium Vodňany pořádá jazykově poznávací zájezd do Velké Británie a Belgie v září 2018. Ve čtvrtek 3. 5. 2018 se ve školní jídelně v Alešově ulici od 17:00 uskuteční informativní schůzka pro rodiče a zájemce.
Více informací v příloze zde.

vyvěšeno od: 30. 4. 2018

BLIK obhájil prvenství v kraji

Obrázek - BLIK obhájil prvenství v kraji     V pátek 27. dubna 2018 proběhlo v českobudějovickém kině Kotva slavnostní vyhlášení výsledků jihočeského krajského kola celostátní soutěže ŠKOLNÍ ČASOPIS ROKU 2018. V letošní jihočeské krajské soutěži se o postup do celonárodního kola ucházelo celkem 27 novin a časopisů. Svoji odpovědnou práci ukončila odborná porota, jejímž úkolem bylo časopisy vyhodnotit a v jednotlivých kategoriích stanovit pořadí a tím také určit časopisy a noviny, které budou postupovat na národního kola soutěže. Vyhlášení probíhalo pod záštitou náměstka hejtmanky Jihočeského kraje, pana Mgr. Zdeňka Dvořáka.

Zeyerovy Vodňany

Obrázek - Zeyerovy Vodňany     Zeyerovy Vodňany patří k pravidelně se opakujícím akcím pro žáky naší školy. Do školy si přijdou povídat o literatuře, knihách a práci spisovatele autoři, kteří mají vztah k našemu kraji. Jak se besedy dětem líbily, to už posuďte sami:

vyvěšeno od: 27. 4. 2018

Jihočeský zvonek

Obrázek - Jihočeský zvonek     Ve čtvrtek 26.4. proběhlo ve Strakonicích okresní kolo pěvecké soutěže Jihočeský zvonek. Naší školu reprezentovalo 8 soutěžících, kteří postoupili ze školního kola. Ze Strakonice si žáci přivezli celkem 6 diplomů a jeden postup do Krajského kola.
Všem žákům gratulujeme k úspěchu.